Wyróżnij swoje produkty – wybierz standy reklamowe

Produkty umieszczone na półce sklepowe mogą zagubić się w ofercie konkurencji. Są jednak sposoby, aby je wyróżnić i zachęcić klientów do zakupu. Wśród nich znajdują się także specjalne standy reklamowe!

Na sklepowych półkach ciągle trwa walka o uwagę klienta. Jeśli ten nie wie, jaki produkt wybrać, o jego decyzji często decydują sekundy. Wygląd produktów ma tu szczególne znaczenie i wtedy, gdy zachęcą one klienta do podjęcia decyzji, wówczas znajdą się w jego koszyku. Zatem półki sklepowe wypakowane towarami mogą utrudniać wielu produktom przyciągniecie wzroku klientów. W takim przypadku warto zdecydować się na alternatywne rozwiązanie, aby je zaprezentować – to specjalne standy reklamowe wykonane z kartonu.

Standy reklamowe – idealna prezentacja produktów

Kartonowe standy reklamowe tworzą specjalne półki, podobne do tych sklepowych, ale służą do ustawienia obok nich. Dzięki temu umieszczone na nich produkty wyróżniają się i natychmiast zwracają na siebie uwagę. Przygotowane dla konkretnej marki czy firmy standy reklamowe mogą być wyposażone także w identyfikujące je nadruki – grafiki zawierające logo czy też w treści, które pomogą klientowi w podjęciu decyzji zakupowej. Dodatkowo, kartonowe standy mogą być poddane recyklingowi. Warto przy tym zaznaczyć, że standy reklamowe nie są wcale bardzo drogie. To powoduje, że obecnie stanowią one bardzo często wybieraną formę reklamy w obiektach handlowych – zarówno w mniejszych sklepach, jak również w dużych hipermarketach.

Gdzie można zamówić standy reklamowe?

Aktualnie standy reklamowe można znaleźć w asortymencie wielu firm zajmujących się tworzeniem reklamy na zamówienie. Można wówczas otrzymać fachowe wsparcie, które będzie obejmowało zarówno zaprojektowanie takiego standu, jak również jego wykonanie. Stand będzie wówczas indywidualnie dopasowany do rodzaju prezentowanych na nim produktów, dlatego też można uzyskać wtedy doskonały efekt w korzystnej cenie. Aktualne oferty na standy reklamowe można znaleźć obecnie także za pośrednictwem internetu.