Kubki z nadrukiem – tani gadżet reklamowy dla każdej firmy

Są takie gadżety reklamowe, które posiadają uniwersalne zastosowanie. Poza długopisami, kalendarzami, notatnikami czy koszulkami w tej kategorii znajdują się również kubki z nadrukiem. To doskonały wybór dla każdej firmy!

Idealne na kawę i herbatę, ale również sprawdzone jako pojemnik na długopisy – kubki reklamowe z nadrukiem to wszechstronne gadżety, które kupowane są przez wiele firm. To tanie, a przy tym również bardzo skuteczne produkty o znaczeniu marketingowym, które dostępne są w wielu wariantach do wyboru.

Dlaczego warto zamówić kubki z nadrukiem?

Kubek z nadrukiem to wręcz klasyczny gadżet reklamowy, który doskonale nadaje się do promocji firm działających w wielu branżach – od artykułów spożywczych, poprzez branże budowlaną, a skończywszy na firmach medycznych.

Personalizowane kubki z nadrukiem Warszawa to jedno z tych miast, gdzie można je zakupić, pełnią rolę reklamową wszędzie tam, gdzie się znajdą. Najczęściej umieszcza się na nich logo, ale duża powierzchnia do zadruku powoduje, że mogą być one również używane do zaprezentowania na nich innych informacji – treści, grafik. Dodatkowo, warto wskazać, że kubki z nadrukami są tak naprawdę bardzo tanim gadżetem reklamowym, ponieważ jeden kubek tego typu można zamówić w cenie już kilku złotych. Przy większych zamówieniach firmy mogą otrzymać też dodatkowe rabaty.

Nie tylko porcelanowe – jakie kubki z nadrukiem są jeszcze dostępne?

Najbardziej popularne kubki reklamowe to modele wykonane z porcelany. Stosuje się przede wszystkim kubki białe, na których można wykonać każdy nadruk, lecz można też wykorzystać kubki w innych kolorach. Coraz większym zainteresowaniem wśród reklamodawców cieszą się także kubki termiczne. To specjalne kubki wykonane z metalu o podwójnych ściankach, które doskonale nadają się na ciepłe i na zimne napoje. Można zamawiać także inne typy kubków, na przykład kubki metalowe w stylu retro, kubki zmieniające kolor pod wpływem temperatury. Zatem kubki reklamowe z nadrukiem to sprawdzony wybór jako skuteczna reklama dla każdej firmy. Warto je zamówić!