NavoTech Inżynieria Środowiska

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy NavoTech Inżynieria Środowiska z siedzibą w Zabrzu – https://navotech.com.pl/ Specjalizujemy się w kompleksowych usługach z zakresu ochrony środowiska, zapewniając wysoką jakość i profesjonalizm na każdym etapie projektu.

Oczyszczanie ścieków – dla czystszego środowiska

Zajmujemy się projektowaniem, budową i modernizacją oczyszczalni ścieków dla firm, instytucji i gospodarstw domowych. Nasze rozwiązania pozwalają na skuteczne oczyszczanie ścieków z zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, a także metali ciężkich i substancji chemicznych. Dzięki temu zapewniamy czyste środowisko i zdrowie ludzi.

Serwis oczyszczalni ścieków – dla bezpieczeństwa i wydajności

Nasza firma oferuje również usługi serwisowe oczyszczalni ścieków, które obejmują przeglądy techniczne, czyszczenie i konserwację urządzeń oraz usuwanie awarii. Dzięki regularnym przeglądom i serwisowi oczyszczalni, zapewniamy ich bezpieczne i wydajne działanie. Więcej dowiesz się pod adresem: https://navotech.com.pl/oferta/uslugi-i-serwis/serwis-oczyszczalni/

Zagospodarowanie wody deszczowej – dla oszczędności i ekologii

Jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować systemy do zbierania i magazynowania wody deszczowej, która może być wykorzystana do celów irygacyjnych lub sanitarnych. Takie rozwiązanie nie tylko pomaga zaoszczędzić na kosztach wody, ale także zmniejsza negatywny wpływ na środowisko.

Separator ropopochodny – dla ochrony wód gruntowych

Dla naszych klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej, oferujemy rozwiązania w zakresie separatorów ropopochodnych, które pozwalają na oddzielenie substancji ropopochodnych od wody opadowej lub ścieków przemysłowych. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych i zapewniamy bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 32 777 11 44 lub odwiedź nas pod adresem: Pawliczka 22A, Zabrze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde pytanie.